sesje

biznesowe

Fotografia Biznesowa w Szczecinie

studio foto-team.pl

W dzisiejszych czasach dbanie o własny wizerunek oraz wizerunek własnej firmy jest niesamowicie ważne. W dobie dynamicznego rozwoju technologii, bardzo istotne jest to jak klienci odbierają stronę internetową Twojej firmy oraz budowanie z nimi relacji. Dlatego fotografia biznesowa w studiu fotograficznym pozwala zachęcić potencjalnych klientów do obejrzenia strony i utrzymania relacji z Twoją firmą. Nasze studio fotograficzne pomoże Ci uzyskać ciekawe ujęcia, które podkreślą Twój charakter i Twój wizerunek.

Pokaż swój wizerunek w internecie, dzięki profesjonalnej sesji biznesowej w Szczecinie!

Posiadasz konto na Linkedinie i chcesz stworzyć swój profesjonalny wizerunek w internecie? To idealnie trafiłeś! Nasze studio fotograficzne oferuje sesje biznesowe, które nie tylko pomogą wykreować Twój zawodowy wizerunek. Przed sesją z chęcią omówimy, jakie są Twoje oczekiwania. Współpracujemy także z wizażystami i stylistami, którzy pomogą odpowiednio Ci się przygotować do sesji zdjęciowej. Nasze studio jest wyposażone w profesjonalne lampy błyskowe, które zapewnią odpowiednie oświetlenie.

Profesjonalna fotografia biznesowa w Szczecinie z mobilnym studio

Chcesz wykonać profesjonalną sesję fotograficzną z pracownikami, albo w Twoim gabinecie? Nasze studio foto-team.pl zachęca także do skorzystania możliwości sesji biznesowych w biurze lub dowolnym miejscu pracy. To pozwoli zachować autentyczność ujęć oraz podkreślić profesjonalizm i wysokie kwalifikacje Twoje lub Twojej firmy. Nasze studio jest odpowiednio przygotowane do sesji zdjęciowych poza studiem. Posiadamy mobilne lampy, które pozwalają nam w każdych warunkach przeprowadzić sesje biznesowe. Oferujemy także wizerunkowe sesje zdjęciowe dla pracowników. W zależności od ilości osób, uzgadniamy także miejsce, w którym powinna odbyć się sesja.

Przystępne ceny sesji biznesowej w Szczecinie

Jesteśmy przekonani, że świadomie wykonane i spójne zdjęcia, będą podkreślały profesjonalny wizerunek Ciebie czy Twojej firmy. Naszym celem jest przedstawienie i zrealizowanie Twojej wizji na przedstawienie siebie lub swojej firmy. Dlatego chętnie omawiamy wasze oczekiwania i proponujemy, jakie oferujemy rozwiązania. To pozwala nam na uzyskanie obustronnej satysfakcji.

Dążymy, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich potrzeb. Poniżej znajduje się ogólny cennik pakietowy, który nie zawiera wszystkich możliwości współpracy. Chętnie omawiamy indywidualnie sposób współpracy. W celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

BASIC
349zł
plan podstawowy
5 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 1 godziny
Jedna stylizacja
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 40zł sztuka
Zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej.
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów
PLUS
449zł
plan rozbudowany
10 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 2 godzin
Do trzech stylizacji
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 40zł sztuka
Zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej.
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów
PREMIUM
699zł
plan premium
20 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 3 godzin, dowolna ilość stylizacji.
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 30zł sztuka
Zdjęcia w formie elektronicznej, poza tym do każdego zdjęcia odbitka 13×18.
Jedno wybrane zdjęcie A4 na piance.
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów

Informacje dodatkowe:
Podane ceny dotyczą jednej osoby. W celu rezerwacji terminu sesji pobieramy 50% zadatku. Istnieje możliwość zamówienia usługi profesjonalnego makijażu czy ułożenia fryzury do sesji. Cena usługi makijażu 150zł, makijaż i ułożenie włosów – 250zł. Czas oczekiwania na zdjęcia do 14 dni. Expresowy odbiór zdjęć +100% (2-3 dni robocze). Oddajemy Państwu tylko wybrane i obrobione zdjęcia. Sesja poza studio na terenie Szczecina plus 190zł.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Portfolio fotografii biznesowych studio foto-team.pl: