sesje

świąteczne

studio foto-team.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa na pamiątkowe minisesje świąteczne w naszym studio.
To wspaniała pamiątka na długie lata, zatrzymamy wspólnie pędzący czas w choinkowym nastroju. Przygotowaliśmy dla Was 3 przepiękne świąteczne scenografie w tonacji białej elegancji, przytulnej brązowo-czerwonej oraz kolorową pełną prezentowej mikołajkowej energii. Scenki są wyposażone w topowe świąteczne tła fotograficzne wraz z podłogami, oświetlonymi choinkami i akcesoriami – super świąteczny klimat gwarantowany!

W tym roku dodajemy wiele nowych akcesoriów jak ławeczki, renifery do siedzenia, listy do św. Mikołaja czy drogowskazy
Efektem sesji będzie pakiet pięknie obrobionych zdjęć które wybierzecie Państwo online z wielu (100-150) ujęć, które powstaną na sesji. Wybierzecie sobie w wygodnej galerii online, którą specjalnie da Was stworzymy i udostępnimy.

Sesje można zarezerwować w godz. od 10:00 do 17.00. Czas trwania sesji to 40 minut. Rezerwacji terminu online dokonujemy wybierając opcję ZAREZERWUJ w opisie pakietu. Zostaniecie państwo przeniesieni do naszego kalendarza gdzie możecie wybrać dogodny termin i dokonać wpłaty zadatku 100 zł. Jeśli macie pytania to oczywiście jesteśmy do dyspozycji pod nr 511 198 792.

Jak się przygotować do sesji – wskazówki:
Na sesję przychodzimy już odświętnie ubrani, tak jak chcemy wyglądać na zdjęciach, zabierając ze sobą ewentualnie coś do przebrania. Polecamy ubrania w kolorach czerwieni, zieleni lub bieli. Można zabrać jakieś zimowe akcesoria typu szaliki czy czapki. Stroje są po stronie Klienta, mamy w studio trochę akcesoriów ale tylko jako uzupełnienie. Zabieramy koniecznie buty na zmianę. Sesja dotyczy jednej rodziny czyli Mama, Tata i dzieci. W przypadku dodatkowych osób należy zarezerwować dodatkowy slot (godzinę sesji) w systemie online. Na sesję nie zabieramy żadnych dodatkowych osób towarzyszących, które nie biorą udziału w sesji. Można wziąć też swojego pupila (tylko niewielkie zwierzęta).

pakiet MINI
249zł
3 piękne scenki, topowe tła ze scenografią świąteczną, akcesoriami i choinkami do wyboru
sesja zdjęciowa do 40 minut
5 zdjęć w formie cyfrowej (do 14 dni roboczych od wybrania przez Państwa zdjęć po sesji). Gwarancja odbioru zdjęć przed świętami dla sesji wykonanych do 2 grudnia 2022
profesjonalny postprocessing zdjęć
fotoobraz na piance 20x30 cm z wybranego zdjęcia
możliwość domówienia zdjęć dodatkowych obrobionych 35 zł szt.
możliwość domówienia zdjęć dodatkowych nieobrobionych 20 zł szt.
ZAREZERWUJ
pakiet PREMIUM
399zł
3 piękne scenki, topowe tła ze scenografią świąteczną, akcesoriami i choinkami do wyboru
sesja zdjęciowa do 1 godziny
10 zdjęć w formie cyfrowej i papierowej (do 14 dni roboczych od wybrania przez Państwa zdjęć po sesji). Gwarancja odbioru zdjęć przed świętami dla sesji wykonanych do 2 grudnia 2022
profesjonalny postprocessing zdjęć
2 x fotoobraz na piance 20x30 cm z wybranego zdjęcia
możliwość domówienia zdjęć dodatkowych obrobionych 30 zł szt.
możliwość domówienia zdjęć dodatkowych nieobrobionych 20 zł szt.
ZAREZERWUJ