sesje

rodzinne

Wyjątkowa fotografia rodzinna w Szczecinie

studio foto-team.pl

Wykonamy dla Ciebie rodzinną sesję zdjęciową. Nasze komfortowe studio zapewni wygodę a także wspaniałą sesję zdjęciową dla Ciebie i całej Twojej rodziny! Chętnie podejmiemy się sesji zdjęciowej z brzuszkiem, a także z dziećmi. Nasze wyposażone studio pozwoli nam przygotować się do sesji tak, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Akcesoria, które udostępniamy na czas sesji, potrafią podkreślić klimat i charakter sesji rodzinnej.

Fotograficzne sesje rodzinne w Szczecinie – profesjonalne i estetyczne zdjęcia

Dążymy do tego, żeby sesje rodzinne były wyjątkowe i oddawały wyjątkowy charakter. Z tego powodu przed sesją chętnie omówimy Twoje potrzeby i doradzimy w jaki sposób przygotować się do sesji. Pomożemy dobrać odpowiednią stylizację aby zdjęcia wyglądały w ciekawy i autentyczny sposób. Jeśli macie ochotę na coś więcej to współpracujemy z profesjonalnymi wizażystkami i stylistkami, które mogą przygotować Ciebie lub najbliższych do zdjęć.

Plenerowa rodzinna sesja zdjęciowa w Szczecinie

Do sesji zdjęciowych dysponujemy naszym studio znajdującym się w centrum Szczecina. Jednak chętnie także decydujemy się na sesje zdjęciowe w plenerze bądź innej umówionej lokalizacji. Szczególnie zachęcamy do plenerowych sesji zdjęciowych rodzinnych w okresie letnim. Daje nam to więcej możliwości do stworzenia wyjątkowej i naturalnej fotografii rodzinnej. Odpowiednia umiejętność pracy z światłem dziennym pozwala uchwycić wyjątkowe ujęcia, które zostaną w wspomnieniach na długo. Nasze studio jest odpowiednio wyposażone w sprzęt mobilny , który pozwala pracować w różnych warunkach oświetleniowych w plenerze.

Fotografia rodzinna w Szczecinie – sposoby na udaną sesję zdjęciową

Pragniemy, aby wspólny czas spędzony na sesji rodzinnej był satysfakcjonujący, dlatego odpowiednio wcześniej przygotowujemy się do sesji zdjęciowej. Chętnie omawiamy potrzeby i wizje takiej sesji i na podstawie tego przygotowujemy scenerię albo ustalamy wspólnie miejsce, w którym mogłaby się odbyć wspólna sesja. Dlatego zawsze prosimy o kontakt telefoniczny, w celu omówienia szczegółów współpracy, miejsca i terminu spotkania.

Rodzinna sesja fotograficzna w Szczecinie w atrakcyjnych cenach

W celu dostosowania się do Twoich potrzeb, oferujemy 3 różne pakiety naszych usług związanych z sesjami zdjęciowymi. Szczegóły naszej oferty znajdują się poniżej w tabelce:

BASIC
349zł
plan podstawowy
5 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 1 godziny
Jedna stylizacja
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 40zł sztuka
Zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej.
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów
PLUS
449zł
plan rozbudowany
10 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 2 godzin
Do trzech stylizacji
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 40zł sztuka
Zdjęcia do pobrania w formie elektronicznej.
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów
PREMIUM
699zł
plan premium
20 ujęć wybranych przez Klienta i poddanych starannej obróbce i retuszowi
Sesja trwa do 3 godzin, dowolna ilość stylizacji
Możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć – 30zł sztuka
Zdjęcia w formie elektronicznej, poza tym do każdego zdjęcia odbitka 13×18.
Jedno wybrane zdjęcie A4 na piance
Rabat 20% na zamówienie wydruków zdjęć w studio foto-team.pl
Zamów

Informacje dodatkowe:
W wyżej wymienionych pakietach zawarliśmy udział do trzech osób. Każda dodatkowa osoba na sesji plus 50zł do ceny pakietu. W celu rezerwacji terminu sesji pobieramy 50% zadatku. Istnieje możliwość zamówienia usługi profesjonalnego makijażu czy ułożenia fryzury do sesji. Czas oczekiwania na zdjęcia do 14 dni. Oddajemy Państwu tylko wybrane i obrobione zdjęcia. Expresowy odbiór zdjęć +100% (2-3 dni robocze). Sesja poza studio na terenie Szczecina plus 190zł. Za dojazd poza Szczecin dopłata 1zł/km.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Portfolio fotograficznych sesji zdjęciowych w naszym studio w Szczecinie: